Imieniny księdza Proboszcza

img 8197W poniedziałek 23 września, w liturgiczne wspomnienie, św. O. Pio swoje imieniny obchodził ksiądz Proboszcz Bogusław Pociask. Wieczorem, o godz. 18:30 ksiądz Bogusław przewodniczył uroczystej Eucharystii a uczestniczący w niej polecali Bogu osobę Solenizanta, modląc się o potrzebne łaski dla niego.

Po Mszy św. życzenia w imieniu wszystkich zebranych złożył najpierw ks. Roman a następnie przedstawiciele poszczególnych grup parafialnych. Popłynęły więc miłe słowa wyrażające wdzięczność oraz zapewnienie o modlitwie i życzliwości wobec księdza Proboszcza.
    My także życzymy księdzu Proboszczowi wszystkiego, co najlepsze: Bożego błogosławieństwa, wstawiennictwa Maryi i św. O Pio (do którego kult ma ks. Proboszcz). Życzymy również ludzkiej życzliwości i wdzięczności za wszelki trud, jaki podejmuje dla dobra naszej parafialnej wspólnoty.