Wydarzenia - Caritas

Zespół Caritas to grupa wolontariuszy działająca przy parafii od 25 lat. Dociera do najbardziej potrzebujących parafian udzielając pomocy charytatywnej.

Prawdziwie zakochani

Z okazji Światowego Dnia Małżeństwa, przypadającego w drugą niedzielę lutego pary małżeńskie spotkały się w Koszycach Małych na wspólnej modlitwie.

więcej informacji na gosc.pl

Dom jak tron

1 19 02 2023W parafii w Koszycach Małych trwa peregrynacja obrazu Najświętszego Serca Pana Jezusa.

więcej informacji na gosc.pl

Modlitwa o urodzaje

Przed Wniebowstąpieniem Pańskim przeżywaliśmy tzw. „Dni Krzyżowe” w: poniedziałek, wtorek i środę czyli kolejne dni po VI Niedzieli Wielkanocnej.

Jubileusz Księży Sercanów w Koszycach Małych

W sobotę 21 maja przeżywaliśmy w naszej parafii jubileusz 50-lecia obecności i posługi księży Sercanów. Uroczystej Eucharystii przewodniczył i kazanie wygłosił biskup tarnowski Andrzej Jeż.

Pomaganie to największe szczęście w życiu

W niedzielę 8 maja gościliśmy w naszej parafii Daniela Cieszyńskiego, wolontariusza Misji Zagranicznych Zgromadzenia Księży Sercanów. Nasz gość opowiedział o swojej pracy na rzecz misji, polegającej przede wszystkim na zbieraniu funduszy na cele misyjne.