serce small

Parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Koszycach Małych

  Pożegnanie Księdza Proboszcza

  IMG 8050W niedzielę 30. czerwca pożegnaliśmy Księdza Proboszcza Jerzego Mondela SCJ, który po zakończeniu 9-letniej kadencji opuszcza naszą parafię. Podczas Mszy św. o godz. 11:00 dziękowaliśmy nade wszystko Bogu za to, czym zostaliśmy obdarowani w czasie posługi Księdza Proboszcza w naszej parafii. Wdzięczność tę wyrażały liczne delegacje wypowiadając miłe słowa pod adresem Księdza Proboszcza.

  W chwili rozstania trudno o adekwatne słowa i wyrażenie tego co czujemy. W naszej pamięci Ks. Jerzy pozostanie jako kapłan na wzór Serca Jezusowego. Jego postawę, pracowitość, dobry przykład, życzliwe i mądre słowa będziemy długo wspominać. Będziemy też pamiętać w modlitwie i wypraszać Boże dary w pełnieniu posługi przełożonego we wspólnocie zakonnej w Tarnowie.

  Tą drogą składamy „Bóg zapłać” księdzu Proboszczowi za tak ofiarną pracę w naszej wspólnocie parafialnej i życzymy „Szczęść Boże” na kolejne lata życia kapłańskiego i zakonnego. Niechaj też otacza Księdza ludzka życzliwość i oczywiście zapraszamy w odwiedziny do naszej parafii.\

  kosciol maly

  Parafia
  pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa
  w Koszycach Małych

  Główna 45, 33-111 Koszyce Wielkie,

  Kontakt telefoniczny:
  Kancelaria tel. 14 634-04-99 lub 14 634-01-20

  Poczta e-mail: koszyce_male(at)diecezja.tarnow.pl


  Msze św. w dni powszednie
  18.30 (okres zimowy 17.30)
  Adoracja Najśw. Sakramentu każdego dnia pół godziny przed wieczorną Mszą Świętą – w tym czasie jest możliwość spowiedzi.

  Msze św. w niedzielę
  7:30, 9:15, 11:00, 16:30
  w okresie wakacji 7:30, 10:00, 16:30

  Przed wieczorną Eucharystią Nieszpory, bądź inne nabożeństwo okolicznościowe (Gorzkie Żale itd.)

   

  ul. Główna 45, 33-111 Koszyce Małe;  koszyce_male(at)diecezja.tarnow.pl; 14 634 04 99

  Please publish modules in offcanvas position.