serce small

Parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Koszycach Małych

  VI Niedziela Zwykła - 16 luty 2020 r.

  1. Przeżywamy miesiąc poświęcony modlitwie za konających. Prosimy, aby Bóg
   udzielił im przebaczenia grzechów i przyjął do swej chwały. Dziś na Mszy św. o godz. 11.00 dzieci przygotowujące się do I Komunii odnowią przyrzeczenia chrzcielne. Natomiast o godz. 16.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  2. Msze św. w dzień powszedni o 17.30, pół godziny wcześniej Adoracja Najśw. Sakramentu i okazja do spowiedzi. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zachęcamy do liczniejszego udziału zarówno w tym nabożeństwie jak również w Godzinkach ku czci Matki Bożej śpiewanych w niedzielny poranek o godz. 7.00.
  3. W tym tygodniu przypada:
   - w sobotę - święto Katedry św. Piotra, Apostoła
  1. W czwartek 20 lutego 2020 r. po Mszy św. odbędzie się spotkanie rodziców dzieci kl. III przygotowujących się do I Komunii (bez dzieci).
  2. W piątek o godz. 15.30 w świetlicy (w kościele) odbędzie się spotkanie dziewczynek należących już do scholii oraz tych, które chciałyby do nich dołączyć.
  3. W przyszłą niedzielę gościć będziemy małżonków, którzy przybliżą nam postać rodziców św. Teresy od Dzieciątka Jezus. Zelia i Ludwik Martin to małżonkowie, których Kościół jednocześnie wyniósł na ołtarze.
  4. W czwartek miało miejsce nabożeństwo do św. Rity i z tej okazji zostały poświęcone róże. Jeśli ktoś pragnie mieć taką różę może podejść i zabrać z flakonu poświęconą różę wraz z obrazkiem na którym jest modlitwa do św. Rity.
  5. Uczestników pielgrzymki do Ziemi św. prosimy o dokonanie kolejnej wpłaty w terminie do 19 lutego br.
  6. W sobotę 29 lutego w Brzesku (par. św. Jakuba) odbędzie się Wielkopostny Dzień Skupienia dla członków Grup Modlitewnych św. O Pio. Organizujemy wyjazd na to modlitewne spotkanie. Bliższe informacje i zapisy w zakrystii.
  7. Zarząd OSP w Koszycach Małych zaprasza wszystkich zainteresowanych na walne zebranie sprawozdawcze, które odbędzie się w najbliższą sobotę tj. 22.02.br. o godz. 17.00 w remizie OSP.
  8. Wyrażamy wdzięczność za troskę o piękno naszej świątyni i ofiarę na kwiaty paniom: Beacie Orlik, Marcie Baradziej, Monice Olesik i Małgorzacie Wojewoda. Dziękujemy także za ofiarę na materialne potrzeby kościoła państwu: Stanisławie i Andrzejowi Lisiak, Annie i Łukaszowi Żołądź, Zbigniewowi Tatar i Michalinie Skórka.
  9. Zachęcamy do czytania Pisma św. oraz prasy katolickiej. W zakrystii jest do odebrania „Czas Serca” oraz „Miłujcie się”.
  10. Intencje mszalne
  11. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Najświętszej. SZCZĘŚĆ BOŻE!

  kosciol maly

  Parafia
  pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa
  w Koszycach Małych

  Główna 45, 33-111 Koszyce Wielkie,

  Kontakt telefoniczny:
  Kancelaria tel. 14 634-04-99 lub 14 634-01-20

  Poczta e-mail: koszyce.par(at)scj.pl


  Msze św. w dni powszednie
  18.30 (okres zimowy 17.30)
  Adoracja Najśw. Sakramentu każdego dnia pół godziny przed wieczorną Mszą Świętą – w tym czasie jest możliwość spowiedzi.

  Msze św. w niedzielę
  7:30, 9:15, 11:00, 16:30
  w okresie wakacji 7:30, 10:00, 16:30

  Przed wieczorną Eucharystią Nieszpory, bądź inne nabożeństwo okolicznościowe (Gorzkie Żale itd.)

   

  ul. Główna 45, 33-111 Koszyce Małe;  koszyce_male@diecezja.tarnow.pl; 14 634 04 99

  Please publish modules in offcanvas position.