VI Niedziela Zwykła - 16 luty 2020 r.

1. Przeżywamy miesiąc poświęcony modlitwie za konających. Prosimy, aby Bóg
      udzielił im przebaczenia grzechów i przyjął do swej chwały. Dziś na Mszy św. o godz. 11.00 dzieci przygotowujące się do I Komunii odnowią przyrzeczenia chrzcielne. Natomiast o godz. 16.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu.
    2. Msze św. w dzień powszedni o 17.30, pół godziny wcześniej Adoracja Najśw. Sakramentu i okazja do spowiedzi. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zachęcamy do liczniejszego udziału zarówno w tym nabożeństwie jak również w Godzinkach ku czci Matki Bożej śpiewanych w niedzielny poranek o godz. 7.00.
    3. W tym tygodniu przypada:
      - w sobotę - święto Katedry św. Piotra, Apostoła
    1. W czwartek 20 lutego 2020 r. po Mszy św. odbędzie się spotkanie rodziców dzieci kl. III przygotowujących się do I Komunii (bez dzieci).
    2. W piątek o godz. 15.30 w świetlicy (w kościele) odbędzie się spotkanie dziewczynek należących już do scholii oraz tych, które chciałyby do nich dołączyć.
    3. W przyszłą niedzielę gościć będziemy małżonków, którzy przybliżą nam postać rodziców św. Teresy od Dzieciątka Jezus. Zelia i Ludwik Martin to małżonkowie, których Kościół jednocześnie wyniósł na ołtarze.
    4. W czwartek miało miejsce nabożeństwo do św. Rity i z tej okazji zostały poświęcone róże. Jeśli ktoś pragnie mieć taką różę może podejść i zabrać z flakonu poświęconą różę wraz z obrazkiem na którym jest modlitwa do św. Rity.
    5. Uczestników pielgrzymki do Ziemi św. prosimy o dokonanie kolejnej wpłaty w terminie do 19 lutego br.
    6. W sobotę 29 lutego w Brzesku (par. św. Jakuba) odbędzie się Wielkopostny Dzień Skupienia dla członków Grup Modlitewnych św. O Pio. Organizujemy wyjazd na to modlitewne spotkanie. Bliższe informacje i zapisy w zakrystii.
    7. Zarząd OSP w Koszycach Małych zaprasza wszystkich zainteresowanych na walne zebranie sprawozdawcze, które odbędzie się w najbliższą sobotę tj. 22.02.br. o godz. 17.00 w remizie OSP.
    8. Wyrażamy wdzięczność za troskę o piękno naszej świątyni i ofiarę na kwiaty paniom: Beacie Orlik, Marcie Baradziej, Monice Olesik i Małgorzacie Wojewoda. Dziękujemy także za ofiarę na materialne potrzeby kościoła państwu: Stanisławie i Andrzejowi Lisiak, Annie i Łukaszowi Żołądź, Zbigniewowi Tatar i Michalinie Skórka.
    9. Zachęcamy do czytania Pisma św. oraz prasy katolickiej. W zakrystii jest do odebrania „Czas Serca” oraz „Miłujcie się”.
    10. Intencje mszalne
    11. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Najświętszej. SZCZĘŚĆ BOŻE!