NIEDZIELA – 18 lipiec
7.30 – Za śp. Cecylię Głuszak – w 4. roczn. śmierci i męża Jana
– Za śp. Józefa Mikuła, greg. (poza parafią)
10.00 – Dziękczynna z okazji 77. urodzin Stanisława z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże
i opiekę Matki Najświętszej
– Za śp. Krzysztofa Kutę – od rodziny Starców (poza parafią)
16.30 – Za Parafian
PONIEDZIAŁEK – 19 lipiec
18.30 – Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże, opiekę Maryi
i św. Józefa dla Władysławy i Stanisława oraz ich rodziny
– Za śp. Jana Trzop – w 1 roczn. śmierci (poza parafią)
– Za śp. Czesława Janickiego – od żony Romany (poza parafią)
– Za śp. Józefa Mikuła, greg. (poza parafią)
WTOREK – 20 lipiec
18.30 – Za śp. Marię Juszczak
– Za śp. śp. Grzegorza Popielę – w 4 roczn. śmierci (poza parafią)
– Za śp. Mirosława Kajmowicz – od Kazimierza Furgiel (poza parafią)
– Za śp. Józefa Mikuła, greg. (poza parafią)
– Za śp. Annę Zapart-Kołacz – od kuzynki Ewy Wielgus z rodziną (poza parafią)
ŚRODA – 21 lipiec
18.30 – Za śp. śp. Jana Tadel – w 15 roczn. śmierci, syna Kazimierza i żonę Rozalię
– Dziękczynna z okazji 35. rocznicy ślubu Małgorzaty i Jerzego z prośbą o zdrowie,
błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Najświętszej (poza parafią)
– Za śp. Janinę Wilk – od wnuka Sławomira z rodziną (poza parafią)
– Za śp. Józefa Mikuła, greg. (poza parafią)
– Za śp. Annę Zapart-Kołacz, greg. (poza parafią)
– Za śp. Mateusza Szydłowskiego – od matki chrzestnej z mężem (poza parafią)
CZWARTEK – 22 lipiec
18.30 – Za śp. śp. Adama Kołacz – w roczn. śmierci
– Za śp. Danutę Czyż (poza parafią)
– Za śp. Józefa Szlosek – od Anety i Krzysztofa (poza parafią)
– Za śp. Józefa Mikuła, greg. (poza parafią)
PIĄTEK – 23 lipiec
18.30 – Przez wstawiennictwo św. O. Pio, o błogosławieństwo Boże dla naszych rodzin,
oddalenie pandemii i ograniczenie jej skutków
– Za śp. Janinę Kozioł – w 4. roczn. śmierci (poza parafią)
– Za śp. Artura Kosiaty – od matki chrzestnej (poza parafią
– Za śp. Józefa Mikuła, greg. (poza parafią)
– Za śp. Barbarę Płachno – od mieszkańców ul. Spacerowej i Uroczej (poza parafią)
– Za śp. Annę Zapart-Kołacz, greg. (poza parafią)
SOBOTA – 24 lipiec
18.30 – Dziękczynna z okazji 45. rocznicy ślubu Elżbiety i Adama z prośbą o zdrowie,
błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Najświętszej
– Za śp. Marię i Michała Ślęzak (poza parafią)
– Za śp. Irenę Tadel – od córki (poza parafią)
– Za śp. Józefa Mikuła, greg. (poza parafią)
– Za śp. Annę Zapart-Kołacz, greg. (poza parafią)
NIEDZIELA – 25 lipiec
7.30 – Za śp. Janinę Włodek – w 3. roczn. śmierci i męża Władysława
– Za śp. Halinę Sutkowską (poza parafią)
– Za śp. Józefa Mikuła, greg. (poza parafią)
10.00 – Dziękczynna z okazji 20. rocznicy ślubu Beaty i Macieja Kędzior z prośbą o zdrowie,
błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Najświętszej i św. Józefa
– Za Parafian
16.30 – Za śp. Kazimierza Kędzior
– Za śp. Annę Zapart-Kołacz, greg. (poza parafią)