W parafii i poza nią odprawiane będą Msze św. w następujących intencjach:
NIEDZIELA – 24 września
7.30 – Za śp. Ewę i Stanisława Klimek
9.15 – Za sp. Władysławę Gucwa w rocz. śmierci
11.00 – Za Parafian
– Za śp. Mariusza Zdeb greg. (poza parafią)
– Za śp. Hieronima Ciebień greg. (poza parafią)
– Za śp. Janinę Smoleń greg. (poza parafią)
– Za śp. Janusza Szatko greg. (poza parafią)
– Za śp. Janinę Jaros greg. (poza parafią)
16.30 – Za śp. Artura Kosiaty
PONIEDZIAŁEK – 25 września
18.30 – Dziękczynna z okazji 35 rocz. ślubu z prośbą o błog. Boże i opiekę Matki Najświętszej dla Renaty i Piotra Nosal
– Za śp. Janusza Szatko – od siostry Zenobii z mężem
– Za śp. Ryszarda Lipińskiego – od Zofii i Henryka Rzepka z rodzin
– Za śp. Marię Szatko – od Anety i Romana Kotarba
– Za śp. Mariusza Zdeb greg. (poza parafią)
– Za śp. Hieronima Ciebień greg. (poza parafią)
– Za śp. Janinę Smoleń greg. (poza parafią)
– Za śp. Janusza Szatko greg. (poza parafią)
– Za śp. Janinę Jaros greg. (poza parafią)
WTOREK – 26 września
18.30 – Za śp. Władysława Soboń w 18 rocz. śmierci
– Za śp. Helenę i Wojciecha Budzik i syna Stanisława
– Za śp. Stanisława Piwowarskiego – od Marka i Uli Mularz
– Za śp. Pelagię Podstawską – od synowej Marty Podstawskiej (poza parafią)
– Za śp. Mariusza Zdeb greg. (poza parafią)
– Za śp. Hieronima Ciebień greg. (poza parafią)
– Za śp. Janinę Smoleń greg. (poza parafią)
– Za śp. Janusza Szatko greg. (poza parafią)
– Za śp. Janinę Jaros greg. (poza parafią)
ŚRODA – 27 września
18.30 – Za śp. Marię Kocoł – od Stanisławy Warchoł z rodziną
– Za śp. ks. Mariana Banasia w 22 rocz. śmierci
– Za śp. Jadwigę Tadel – od Doroty i Jana Król
– Za śp. Mariusza Zdeb greg. (poza parafią)
– Za śp. Hieronima Ciebień greg. (poza parafią)
– Za śp. Janinę Smoleń greg. (poza parafią)
– Za śp. Janusza Szatko greg. (poza parafią)
– Za śp. Janinę Jaros greg. (poza parafią)
CZWARTEK – 28 września
18.30 – Dziękczynna z okazji 5 rocz. ślubu z prośbą o błog. Boże i opiekę Matki
Najświętszej dla Kingi i Mateusza
– Za śp. Ryszarda Lipińskiego – od syna Jacka
– Za śp. Urszulę Ryczek – od Chrzestnego Juliana Warchoł i cioci Zofii
– Za śp. Mariusza Zdeb greg. (poza parafią)
– Za śp. Hieronima Ciebień greg. (poza parafią)
– Za śp. Janinę Smoleń greg. (poza parafią)
– Za śp. Janusza Szatko greg. (poza parafią)
– Za śp. Janinę Jaros greg. (poza parafią)
PIĄTEK – 29 września
18.30 – Za śp. Michała Tatar i Michała Pisz
– Za śp. Annę Pociask i męża Stanisława
– Za śp. Pelagię Podstawską – od syna Grzegorza z rodziną
– Za śp. Józefa Warchoł – od Anny i Stanisława Nytko
– Za śp. Mariusza Zdeb greg. (poza parafią)
– Za śp. Hieronima Ciebień greg. (poza parafią)
– Za śp. Janinę Smoleń greg. (poza parafią)
– Za śp. Janusza Szatko greg. (poza parafią)
– Za śp. Janinę Jaros greg. (poza parafią)
SOBOTA – 30 września
18.30 – Za śp. Michała Pociask
– Za śp. Stanisławę Tokarczyk – od mieszkańców z ul. Nowej
– Za śp. Kazimierza Płachno – od Danuty Kurzawskiej
– Za śp. Janinę Jaros greg. (poza parafią)
– Za śp. Hieronima Ciebień greg. (poza parafią)
– Za śp. Janinę Smoleń greg. (poza parafią)
– Za śp. Janusza Szatko greg. (poza parafią)
– Za śp. Mariusza Zdeb greg. (poza parafią)
NIEDZIELA – 1 października
7.30 – Za śp. Jadwigę i Edwarda Tokarz
9.15 – Za Parafian
11.00 – Za śp. Alicję Boryczko w 14. rocz. śmierci
– Za śp. Emilię Ligęzka greg. (poza parafią)
– Za śp. Stanisławę Tokarczyk greg. (poza parafią)
– Za śp. Jana Podstawskiego greg. (poza parafią)
– Za śp. Wiktora Karaś greg. (poza parafią)
16.30 – Za śp. Adama i Teresę Dulęba