NIEDZIELA – 14 marzec
7.30 – Za śp. Kazimierę Czernecką – w roczn. śmierci
9.15 – O beatyfikację Sługi Bożego O. Leona Jana Dehona oraz o powołania kapłańskie i zakonne
– Za śp. Marię Tatar, greg. (poza parafią)
11.00 – Za Parafian
– Za śp. Stanisława Kucharzyk – od kuzynek Aleksandry i Małgorzaty (poza parafią)
16.30 – Za śp. Edwardę Michoń – w roczn. śmierci
PONIEDZIAŁEK – 15 marzec
17.30 – Za dusze w czyśćcu cierpiące
17.30 – Za śp. Kazimierza i Zofię Ciosek
– Za śp. Annę Zapart Kołacz – w 30 dzień po śmierci od męża z synami (poza parafią)
– Za śp. Marię Tatar, greg. (poza parafią)
– Za śp. Franciszka Krzemień – od Elżbiety i Adama Popadiak (poza parafią)
WTOREK – 16 marzec
17.30 – Za śp. Józefa i Salomeę Długosz
17.30 – Za śp. Józefę Przybyło
– Za śp. Annę Kuzdra – od Jacka Łaskawskiego z rodziną (poza parafią)
– Za śp. Marię Tatar, greg. (poza parafią)
– Za śp. Annę Zapart-Kołacz – od Piotra Trybały (poza parafią)
ŚRODA – 17 marzec
17.30 – Za śp. Józefa Kacprzaka
17.30 – Za śp. Marię Tadel i zmarłych z rodziny
17.30 – Za śp. Jana Podstawskiego (z ul. Wolskiej) – od Haliny i Antoniego Onak
– Za śp. Krystynę Cyrek – od Haliny Iwaniec z rodziną (poza parafią)
– Za śp. Marię Tatar, greg. (poza parafią)
– Za śp. Mateusza Szydłowskiego – od bratanicy Moniki z mężem Grzegorzem (poza parafią)
CZWARTEK – 18 marzec
17.30 – Dziękczynna z okazji urodzin Wiktorii z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Najświętszej
17.30 – Za śp. Józefa Malec – w roczn. śmierci
17.30 – Za śp. Edwarda Gniewek
– Za śp. Wandę Gębską – od siostrzenicy Barbary z rodziną (poza parafią)
– Za śp. Marię Tatar, greg. (poza parafią)
– Za śp. Kazimierza Kędzior – od Beaty i Bogdana Steinheff (poza parafią)
PIĄTEK – 19 marzec
9.00 – Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę św. Józefa dla Marii i Romana oraz ich rodziny
17.30 – Za śp. Józefa Sobarnie i żonę Wiktorię
17.30 – Za śp. Józefę Tryba i syna Józefa oraz Alicję Boryczko
– Za śp. Józefę Tryba i syna Józefa oraz Annę i Jana Hańbickich (poza parafią)
– Za śp. Jana Podstawskiego (z ul. Źródlanej) – od Ireny i Czesława Wałaszków (poza parafią)
– Za śp. Marię Tatar, greg. (poza parafią)
– Za śp. Barbarę Płachno – od brata Józefa z żoną (poza parafią)
SOBOTA – 20 marzec
17.30 – Dziękczynna z okazji 94 urodzin Heleny Janczukowicz z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Najświętszej
17.30 – Za śp. Józefa, Jerzego i Kazimierza Kędzior; Michalinę i Józefa Bibro
– Za śp. Annę Zapart Kołacz – od Małgorzaty Adamskiej z rodziną (poza parafią)
– Za śp. Marię Tatar, greg. (poza parafią)
– Za śp. Irenę Cichą – od wnuków (poza parafią)
NIEDZIELA – 21 marzec
7.30 – Za śp. Genowefą Witaszek, męża Jana i synową Wiesławę
9.15 – Za Parafian
– Za śp. Marię Tatar, greg. (poza parafią)
11.00 – Za śp. Józefa Gierackiego
– Za śp. Edwarda Czarneckiego – od Beaty i Jarosława Rajca z córkami i ich rodzinami (poza parafią)
16.30 – Za śp. Huberta Podstawskiego