Rozpoczęcie roku szkolnego

IMG 8106W pierwszych dniach września uczniowie naszej szkoły uczestniczyli we Mszy św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego. Dzieci i młodzież wraz z nauczycielami i rodzicami podczas Eucharystii dziękowali Panu Bogu za wakacyjny wypoczynek i prosili o Dary Ducha Świętego na rozpoczynający się czas nauki.

Tradycyjnie w liturgię Mszy św. włączyli się uczniami pod przewodnictwem ks. Romana, ubogacając ją. Na koniec Eucharystii św. słowa życzeń pod adresem społeczności szkolnej wypowiadał Ksiądz Proboszcz. Życzył dzieciom i młodzieży błogosławieństwa Bożego i jak najlepszych wyników w nauce. Rodzicom zaś, nauczycielom i katechetom - dobrej współpracy w dziele wychowania młodego pokolenia, wiele radości i satysfakcji.