Przystąpienia do Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego

dadpDUCHOWA ADOPCJA DZIECKA POCZĘTEGO

Najświętsza Panno, Bogurodzico Maryjo, wszyscy Aniołowie i Święci. Wiedziony pragnieniem niesienia pomocy nienarodzonym, postanawiam mocno i przyrzekam, że biorę w duchową adopcję jedno dziecko, którego imię jedynie Bogu jest wiadome, aby przez 9 miesięcy, każdego dnia, modlić się o uratowanie jego życia oraz o sprawiedliwe i prawe życie po urodzeniu. Amen
    Moimi zobowiązaniami adopcyjnymi będą: jeden dziesiątek Różańca Świętego,  moje dobrowolne postanowienia, oraz poniższa codzienna modlitwa.

MODLITWA CODZIENNA

Panie Jezu za wstawiennictwem Twojej Matki Maryi, która urodziła Cię z miłością oraz za wstawiennictwem świętego Józefa, Człowieka Zawierzenia, który opiekował się Tobą po urodzeniu, proszę Cię w intencji tego nienarodzonego dziecka, które duchowo adoptowałem, a które znajduje się w niebezpieczeństwie zagłady. Proszę, daj jego rodzicom miłość i odwagę, aby pozostawili je przy życiu, które Ty sam mu przeznaczyłeś. Amen.

Przystąpienia do Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego można dokonać:

• wydrukować sobie deklarację i w domu np. przed obrazem Matki Bożej odczytać formułę przystąpienia do duchowej adopcji oraz odmówić "Modlitwę codzienną" w intencji dziecka poczętego a zagrożonego aborcją.

Proszę też wypełnić formularz z danymi.

Imię i nazwisko:

Ta forma z racji trwającej epidemii też jest właściwa. Bóg zapłać za włączenie się w dzieło ratowania ludzkiego życia od chwili poczęcia.

Poczta e-mail: koszyce_male(at)diecezja.tarnow.pl

ul. Główna 45, 33-111 Koszyce Małe;  koszyce_male(at)diecezja.tarnow.pl; 14 634 04 99