II Niedziela Zwykła - 19 styczeń 2020 r.

1. Przeżywamy tydzień modlitw o Jedność Chrześcijan. Modląc się za uczniów Chrystusa, prosimy również o jedność w naszej Ojczyźnie a także w rodzinach naszej parafii.
    2. Dziś o godz. 15.00 uczniowie naszej szkoły zaśpiewają (w kościele) kolędy i pastorałki. Zapraszamy wszystkich do udziału w tym nabożeństwie a szczególnie rodziny dzieci i młodzieży, które będą występować. Dzisiejsze kolędowanie pragniemy zadedykować seniorom z okazji zbliżającego się Dnia Babci i Dziadka.
    3. Msze św. w dzień powszedni o 17.30, pół godziny wcześniej Adoracja Najśw. Sakramentu i okazja do spowiedzi. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy a w piątek comiesięczne nabożeństwo za wstawiennictwem św. O. Pio - rozpocznie się ono modlitwą różańcową o godz. 17.00.
    4. W tym tygodniu przypada:
      we wtorek – wspomn. św. Agnieszki, dziew. i męczennicy;
      - w piątek – wspomn. św. Franciszka Salezego, bp-a i dok. Kościoła;
      - w sobotę – święto Nawrócenia św. Pawła, Apostoła;
    5. Zapraszamy rodziców i młodzież kl. VIII przygotowującą się do bierzmowania (we wtorek) na Mszę św. a po niej spotkanie. Prosimy, aby młodzież przyniosła indeksy?
    6. W środę po Mszy św. spotkanie Parafialnej Caritas w świetlicy (w kościele). Zapraszamy..
    7. W czwartek po Mszy św. odbędzie się spotkanie rodziców dzieci kl. III przygotowujących się do I Komunii.
    8. W minionym tygodniu zakończyliśmy odwiedziny duszpasterskie w rodzinach naszej parafii. Dziękujemy za życzliwe przyjęcie, wspólną modlitwę i ubogacające rozmowy. Dziękujemy również za składane ofiary i poczęstunek a także przywożenie księży „Bóg zapłać”. Jeśli u kogoś nie było jeszcze kolędy a ma pragnienie przyjęcia kapłana prosimy
      o kontakt w zakrystii w celu ustalenia wizyty duszpasterskiej.
    9. W naszej parafii istnieje wiele grup duszpasterskich proponujących rozwój życia religijnego: starszym, młodzieży i dzieciom. Niektórzy podczas kolędy wyrażali zainteresowanie poszczególnymi grupami dlatego zapraszamy do zgłoszenia się w zakrystii. Liczymy także na ubogacenie liturgii niedzielnej Mszy św. przez dzieci - w lutym wznowimy spotkania scholii.
    10. Wyrażamy wdzięczność za troskę o piękno naszej świątyni i ofiarę na kwiaty paniom: Anecie Lisowkiej-Szwec, Beacie Kędzior, Ewie Mariowskiej i Małgorzacie Łąckiej. Dziękujemy także za ofiarę na materialne potrzeby kościoła państwu: Stanisławie Januś, Janinie Bałaska, Elżbiecie i Adamowi Popadiak, Krystynie i Józefowi Koza, Zofii Ćwik, Annie i Stanisławowi Prorok, rodzinie Tokarczyk, Magdalenie i Maciejowi Drozd, pewnej anonimowej osobie. Dziękujemy Jarosławowi Smosna za odnowienie świetlicy w naszym kościele. Bóg zapłać.
    11. Intencje mszalne …
    12. Wszystkim naszym Parafianom i Gościom życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki Św. Rodziny. Obfitości Bożych darów życzymy szczególnie: Babciom i Dziadkom z okazji przypadające w tym tygodniu święta. Wszystkim życzymy SZCZĘŚĆ BOŻE!

Poczta e-mail: koszyce_male(at)diecezja.tarnow.pl

ul. Główna 45, 33-111 Koszyce Małe;  koszyce_male(at)diecezja.tarnow.pl; 14 634 04 99