Walentynkowa Modlitwa Małżonków

W niedzielę 13 lutego, w naszym kościele miała miejsce „Walentynkowa Modlitwa Małżonków”, którą poprowadziły Rodziny Domowego Kościoła z okolic Tarnowa. Modlitwa ta zbiegła się w czasie z obchodzonym w niedziele „Światowym Dniem Małżeństwa”.

Najpierw o godz. 16.30 była sprawowana Msza św. a następnie adoracja Najśw. Sakramentu z modlitwą małżeńską, odnowieniem przyrzeczeń i indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem poszczególnych par. Wymownym był czas kiedy małżonkowie wobec Jezusa Eucharystycznego modlili się nawzajem za siebie: dziękując sobie, przepraszając się o prosząc o Boże błogosławieństwo dla współmałżonka.
Wszystkim Małżonkom życzymy ciągłego wzrostu w miłości. Niech Chrystus będzie tym, na którym będziecie budować szczęście Waszego małżeństwa i rodziny. Zaś łaska płynąca z sakramentu małżeństwa pomaga kroczyć przez trudy codzienności.

zdjęcia z Tarnowskiego Gościa Niedzielnego