NIEDZIELA – 9 maj
7.30 – Za śp. Józefę i Stanisława Sołtys i syna Tadeusza
9.15 – Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże
i opiekę Maryi dla Amelki
11.00 – Za Parafian
– Za śp. Stanisława Kucharzyk, greg. (poza parafią)
16.30 – Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, błogosławieństwo Boże
i opiekę Matki Najświętszej dla Mariana
PONIEDZIAŁEK – 10 maj
18.30 – Z prośbą o dobre urodzaje, aby Bóg chronił uprawy i błogosławił pracy
na roli.
18.30 – Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o szybki powrót do zdrowia dla
Marii
18.30 – Za śp. Stanisława Wilk
18.30 – Za śp. Wandę Gębską – od Krystyny i Krzysztofa Zawora z Marcinem
– Za śp. Stanisława Kucharzyk, greg. (poza parafią)
– Za śp. Annę Zapart-Kołacz – od rodziny Gancarz (poza parafią)
WTOREK – 11 maj
18.30 – Z prośbą o dobre urodzaje, aby Bóg chronił uprawy i błogosławił pracy
na roli.
18.30 – Dziękczynna z okazji 25. rocznicy święceń kapłańskich ks. Bogusława
z prośbą o zdrowie, Boże i opiekę Matki Najświętszej – od rodziców
18.30 – Za śp. Romana Bilińskiego – w 1 roczn. śmierci
– Za śp. Stanisława Kucharzyk, greg. (poza parafią)
– Za śp. Mateusza Szydłowskiego – od Teresy Rybak (poza parafią)
ŚRODA – 12 maj
18.30 – Z prośbą o dobre urodzaje, aby Bóg chronił uprawy i błogosławił pracy
na roli.
18.30 – O błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski w życiu kapłańskim i zakonnym
dla Ks. Bogdana Kuty z okazji imienin
18.30 – W intencji chorych z naszej parafii i tych, którzy nimi się opiekują
– Za śp. Stanisława Kucharzyk, greg. (poza parafią)
– Za śp. Barbarę Płachno – od Lidii i Tadeusza Borczuch z rodziną (poza parafią)
CZWARTEK – 13 maj
18.30 – Przez wstawiennictwo św. Rity, o błogosławieństwo Boże dla naszych rodzin,
oddalenie nas pandemii i ograniczenie jej skutków
18.30 – Za śp. Ignacego Zielińskiego
18.30 – Za śp. Stanisława Olszewskiego – od rodziny Tomasik
18.30 – Za śp. Jana Podstawskiego (z ul. Źródlanej) – od Siostry Anny z mężem
Stanisławem
– Za śp. Stanisława Kucharzyk, greg. (poza parafią)
– Za śp. Irenę Cichą – od Urszuli i Tadeusza Nosek z rodziną (poza parafią)
PIĄTEK – 14 maj
9.00 – O zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Najświętszej dla Marii
i Romana oraz ich dzieci i wnuków
18.30 – Za śp. Władysława Trybę i syna Józefa
18.30 – Za śp. Zofię i Antoniego Budzik
18.30 – Za śp. Lucynę Gniewek – w 3 roczn. śmierci
18.30 – Za śp. Jana Trzop – od syna Mariusza z rodziną
– Za śp. Stanisława Kucharzyk, greg. (poza parafią)
– Za śp. Edwarda Czarneckiego – od rodziny Szatko (poza parafią)
SOBOTA – 15 maj
18.30 – Za śp. Franciszka Krzemień – od Anny i Stanisława Nytko
18.30 – Za śp. Edwarda Kras i żonę Teklę
18.30 – Za śp. Romana Bilińskiego
– Za śp. Stanisława Kucharzyk, greg. (poza parafią)
– Za śp. Jadwigę Borczuch – od zarządu i współpracowników firmy Rovita S.A.
(poza parafią)
NIEDZIELA – 16 maj
7.30 – Dziękczynna z okazji 18 urodzin Filipa Łątki z prośbą o zdrowie,
błogosławieństwo Boże i opiekę Maryi w dorosłym życiu
9.15 – Za Parafian
11.00 – Dziękczynna za dar Eucharystii z prośbą o błogosławieństwo Boże dla Dzieci
przystępujących do I Komunii św. i ich rodzin
13.00 – Dziękczynna za dar Eucharystii z prośbą o błogosławieństwo Boże dla Dzieci
przystępujących do I Komunii św. i ich rodzin
– Za śp. Stanisława Kucharzyk, greg. (poza parafią)
16.30 – Za śp. Józefa, Jerzego i Kazimierza Kędzior